Kontakt

„Dwaobiektywy” powstały na podstawie doświadczenia jakie wynieśliśmy z indywidualnej pracy dla klientów przez ostatnie lata. To odpowiedź na potrzebę każdego z nas by być w większej ilości miejsc, widzieć więcej, czuć więcej. A co najważniejsze by móc pokazać więcej. Jesteśmy połączeniem tradycyjnego reportażowego podejścia z kreatywnością i artystycznym poszukiwaniem.  Wspólna praca pozwala nam na swobodniejsze poruszanie się w przestrzeni fotograficznej, a jednocześnie zapewnia dwa odmienne spojrzenia, które w połączeniu dają niepowtarzalny charakter naszych fotografii.

Wyróżnia nas profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni skoncentrowani i przygotowani. Używamy najlepszego dostępnego na rynku sprzętu. Wiemy, że to my fotografujemy, a aparat jest jedynie narzędziem. Chcemy jednak mieć najlepsze możliwe narzędzia by w pełni oddać charakter, nastrój i emocje jakie Wam towarzyszą. Jednocześnie, w czasie tych najważniejszych chwil, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy rozluźnić atmosferę i wprowadzić spokój.

Mimo sporego doświadczenia jesteśmy duetem młodych, zawsze uśmiechniętych fotografów. Kochamy fotografię i nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Nie osiadamy na laurach. Ciągle szukamy nowych inspiracji, czytamy branżową prasę, oglądamy zdjęcia. A przede wszystkim – fotografujemy.

W tym niezwykłym dniu, towarzysząc Parze Młodej, jesteśmy świadkami wielu magicznych chwil, które uwieczniamy oddając wzruszający charakter towarzyszący temu wydarzeniu. Jesteśmy obserwatorami starającymi się na Waszym Ślubie uchwycić każdą ulotną chwilę, którą potem możecie podzielić się z innymi.

Mamy masę pomysłów, ale nasze głowy pozostają otwarte. Jeśli szukacie fotografów na Wasz ślub to zachęcamy do kontaktu. Mamy nadzieję, że Wspólnie ruszymy na wspaniałą przygodę!

Magda & Sebastian

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt bezpośredni:

+48 606 446 747 – Magda

+48 662 112 390 – Sebastian

e-mail: dwaobiektywy@gmail.com

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Please leave this field empty.