Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

O nas

„Dwaobiektywy” powstały na podstawie doświadczenia jakie wynieśliśmy z indywidualnej pracy dla klientów przez ostatnie lata. To odpowiedź na potrzebę każdego z Nas by być w większej ilości miejsc, widzieć więcej, czuć więcej. A najważniejsze – by móc pokazać więcej. Jesteśmy połączeniem tradycyjnego reportażowego podejścia z kreatywnością i artystycznym poszukiwaniem. Wspólna praca pozwala nam na swobodniejsze poruszanie się w przestrzeni fotograficznej, a jednocześnie zapewnia dwa odmienne spojrzenia, które w połączeniu dają niepowtarzalny charakter naszych fotografii.

Wyróżnia nas profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni skoncentrowani i przygotowani. Używamy najlepszego dostępnego na rynku sprzętu. Wiemy, że to my fotografujemy, a aparat jest jedynie narzędziem. Chcemy jednak mieć najlepsze możliwe narzędzia by w pełni oddać charakter, nastrój i emocje jakie Wam towarzyszą. Jednocześnie, w czasie tych najważniejszych chwil, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy rozluźnić atmosferę i wprowadzić spokój.

Mimo sporego doświadczenia jesteśmy duetem młodych, zawsze uśmiechniętych fotografów. Kochamy fotografię i nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Nie osiadamy na laurach. Ciągle szukamy nowych inspiracji, czytamy branżową prasę, oglądamy zdjęcia. A przede wszystkim – fotografujemy.

Mamy masę pomysłów, ale nasze głowy pozostają otwarte. Jeśli szukacie fotografów na Wasz ślub to zachęcamy do kontaktu. Mamy nadzieję, że Wspólnie ruszymy na wspaniałą przygodę!

Magda & Sebastian