Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sesja narzeczeńska

Co chcemy Wam zaoferować? Przede wszystkim spotkanie. Chcemy aby czas spędzony z Nami pozwolił Wam poznać się na nowo. Sesja będzie doskanałą okazją aby powrócić myślami do pierwszego spotkania, randki, pocałunku. Poznacie też Nas. Zwariowany team, który być może będzie miał okazję towarzyszyć Wam w tym najważniejszym dniu Waszego wspólnego życia.

Myśląc o ślubie przygotowujecie się myślami do sesji plenerowej. To oczywiście bardzo ważna sesja będąca ukoronowaniem Waszego ślubu. Z pewnością powstaną na niej piękne fotografie. Dlaczego więc mielibyście zdecydować się dodatkowo na sesję narzeczeńską? Mamy kilka ważnych argumentów:

Przede wszystkim ślub łączy się niestety ze stresem. Niektórzy radzą sobie z nim nieco lepiej. Dla innych może on być ciężki do przezwyciężenia. Wasz fotograf pełni bardzo ważną rolę, nie tylko dokumentuje to wszystko co dzieje się w tym niesamowitym dniu, ale też jest najbliżej Was. Dlatego warto poznać tę osobę wcześniej. W czasie ślubu nie będzie już dla Was obcą osobą, a bardzo ważnym członkiem drużyny.

Dla większości par dzień ślubu to pierwszy poważny kontakt z aparatem fotograficznym i profesjonalnym fotografowaniem. Bycie fotografowanym przez kilkanaście godzin może być onieśmielające. Warto wcześniej oswoić się z aparatem. Dzięki temu w dniu ślubu będziecie czuli się dużo swobodniej i nie będzie zwracali uwagi na trzask migawki.

Zdjecia z sesji narzeczeńskiej mogą stać się doskonałym prezentem dla Waszych rodziców. Możemy przygotować dla Was specjalny album, który wręczycie rodzicom w czasie podziękowań. Możecie też wydrukować Wasze wspólne zdjęcie na płótnie i wręczyć im jako obraz do powieszenia. Zdjęcia można wykorzystać do przygotowania zaproszeń na ślub. Social media też są ważne – może warto odświeżyć opublikowane tam zdjęcia?

Ważne abyście się przy tym dobrze bawili. Wybierzemy miejsce w którym będziecie czuli się komfortowo. Zmotywujemy Was i pokażemy jak dobrze wyglądacie na zdjęciach. Na pewno będzie to świetna przygoda i odskocznia od codziennego życia. Zatrzymamy ulotne chwile i pozwolimy Wam wracać do nich w przyszłości.

Co otrzymacie? Niepowtarzalną pamiątkę w postaci przynajmniej 30 poddanych autorskiemu retuszowi fotografii. Powstaną one w czasie sesji, która będzie trwała około dwóch godzin. Najczęściej przekazujemy Wam 50 zdjęć wysokiej jakości w wersji elektronicznej. Nie będziecie na nie długo czekali – wszystkie fotografie otrzymacie w terminie do 2 tygodnii od zakończenia sesji.

Dlaczego sesja narzeczeńska pojawiła się w Naszej ofercie? Pisaliśmy i mówiliśmy o tym już wielokrotnie, ale nie zaszkodzi powtórzyć 🙂 Dwaobiektywy stworzyliśmy na podstawie Naszych indywidulanych doświadczeń. Połączyliśmy kreatywność z tradycyjnym podejściem do reportażu, energię z klasycznym spojrzeniem. Nasze doświadczenie każdego dnia rośni i słuchając Was stale modyfikujemy Naszą ofertę by dać Wam jak najwięcej.

Pamiętajcie – nigdy nie będziemy już młodsi niż w tej chwili. Warto zachować część chwil w swoim życiu by mieć co wspominać 🙂

Podsumowując:

  • koszt sesji 300 zł

  • czas trwania sesji – około 2h

  • przekazujemy 30-50 wyretuszowanych fotografii

  • zapewniamy zniżkę na Nasze usługi ślubne

  • możliwość przygotowania albumu, odbitek, fotoobrazu